کاربر گرامی سایت غیر فعال است، اگر اکانت فعالی دارید به AndroidZoom.ir@Gmail.com مشخصات خرید ارسال کنید تا هزینه شما عودت داده شود.
آموزش فلش گوشی و تبلت لنوو

آموزش جامع فلش رام رسمی بروی گوشی های Lenovo

گوشی ها و تبلت های لنوو که هم اکنون در بازار ایران به وفور یافت میشوند از جمله گوشی های چینی مقرون به صرفه هستند که به دلیل ساخت خوب و قیمت مناسب مورد اقبال عمومی قرار گرفته است. اما گوشی و تبلت های lenovo با پردازنده های مختلف و ساختار متفاوت ارائه و عرضه میشوند. برای مثال در گوشی های سری K و گوشی های سری ZUK و یا Phab شاهد تغییر ساختار پردازنده ها هستیم.

logo black - آموزش جامع فلش رام رسمی بروی گوشی های Lenovo

در این پست به شما آموزش میدهیم با توجه به فایل رام دریافتی خود برای گوشی یا تبلت لنوو آموزش نصب درست را پیدا کنید و با استفاده از آن گوشی یا تبلت خود را براحتی فلش بزنید و جان تازه ای به آن ببخشید.

شایان ذکر است گوشی ها و تبلت های لنوو به یکی از سه صورت ذیل فلش میشوند :

  • دستگاههایی که دارای پردازنده مدیاتک (mediatek) هستند : فلش با Sp Flash Tool
  • دستگاههایی که دارای پردازنده اسنپ دراگون میباشند :
    1. استفاده از نرم افزار QPST
    2. استفاده از فایل های ریکاوری QSB

اگر نمیدانید پردازنده دستگاه شما چیست کافی است تا مدل گوشی خود را در سایت devicespecifications.com یا GSMarena سرچ کنید و سپس در بخش پردازنده مشاهده کنید که مدیاتک هست یا اسنپدراگون. اگر پردازنده مدیاتک باشد که تکلیف مشخص است از روش sp flash tool اقدام به فلش و نصب رام رسمی میکنیم. اما اگر پردازنده اسنپ دراگون بود بسته به فایل رام دانلودی از روش QPST یا QSB اقدام میکنیم.

آموزش فلش با Sp Flash Tool

آموزش فلش با QPST

آموزش فلش با استفاده از فایل های QSB