honor7x android 7

رام رسمی اندروید 7 هواوی Honor 7x BND-L21 (رایگان)

دانلود رایگان فایل رام و آپدیت اندروید 7 نوقا مخصوص گوشی هواوی آنر 7 ایکس (Honor 7x BND-L21) اندروید 7.0 با لینک دانلود مستقیم همراه آموزش نصب اختصاصی

رام هواوی Honor 7x BND-L21

محصول تازه شرکت هواوی است که قرار است با ارائه آن مشکلات نسخه قبلی یعنی Honor 6x را پوشش دهد این گوشی که پیشتر در اندروید معرفی کردیم از اندروید 7 بهره میبرد و این اندروید در کنار مشخصات فنی خوب این دستگاه آنرا به یک دستگاه با کارکرد روان تبدیل خواهد کرد. اما برای کسانی که این گوشی را تهیه خواهند کرد میتوانند از طریق این پست رام های رسمی این گوشی را دریافت و با روش های معمول بروی گوشی خود نصب کنند.

رام آنر 7x

رام آنر 7x

اما در این پست اندرویدزوم آخرین فایل آپدیت رسمی برای مدل BND-L21 را قرار میدهیم تا اگر دارنده این دستگاه هستید بتوانید گوشی خود را به آخرین نسخه و آپدیت موجود بروز کنید تا هم از بروزرسانی های امنیتی بهره مند شوید هم دستگاه خود را پرسرعت تر کنید.

همچنین اگر شما از یکی از نسخه های BND-AL10 ، BND-AL00 ، BND-TL10 استفاده میکنید فایل رام رسمی برای آن نیز در جدول درج کردیم. گفتنی است فایل آپدیت رسمی زیر بروی هر سه مدل جوابگو خواهد بود.

این دستگاه به اشتباه هانر 7x یا هونور 7x نیز تلفظ میشود!

گارانتی بازگشت وجه

فایل رام غیرمعتبر میتواند باعث بروز مشکل در کارکرد دستگاه اندرویدی شما شود. از اینرو تیم اندرویدزوم در قبال خدمات انجام شده فایل رسمی و معتبر مخصوص دیوایس شما را با شرایط زیر به مبلغ 4000 تومان در اختیارتان قرار میدهد

  • آسودگی خاطر از 100% رسمی و اورجینال بودن فایل
  • دانلود با لینک مستقیم و پرسرعت بصورت خودکار بعد از خرید
  • ارائه فایل رام با آخرین نسخه اندروید منتشر شده از سوی شرکت سازنده
  • آموزش نصب گام به گام
  • تضمین بازگشت وجه در صورت مشکل در دانلود و نصب فایل قرار داده شده
رام رسمی آنر 7 ایکس BND-L21
مدل نسخه اندروید بیلد نامبر منطقه فارسی تاریخ انتشار حجم دانلود رایگان
BND-L21 new7.0 C185B141 خاورمیانه دارد 2018 1.7 GB ندارد
AL10-TL10-AL00 new7.0 C00B131 جهانی دارد 2017 1.66 GB دانلود کم‌سرعت
آموزش نصب

آموزش فلش از طریق dload را از لینک زیر دنبال کنید

دیدگاه ها